ÚVODNÍ KONFERENCE

29.04.2024 - 29.04.2024
Kde: ÚSTÍ KNIHOVNA ÚSTECKÉHO KRAJE WINSTON CHURCHILLA 3, 400 01 ÚSTÍ NAD LABEM
Typ akce: Události projektů

Překonávání jazykových bariér je nejdůležitějším a zároveň nejtěžším úkolem všech česko-saských příhraničních regionů. Imerzivní seznámení dětí v raném věku s jazykem sousedů je mimořádnou příležitostí pro celý příhraniční region. Jako projektový tým projektu INTERREG „Nachbarsprache von Anfang- Jazyk sousedů od začátku!“ jsme se této výzvy chopili. Všechny českosaské euroregiony, Saská zemská kancelář pro rané vzdělávání v jazycích sousedů (LaNa) a TANDEM Plzeň – Koordinační centrum českoněmeckých výměn mládeže tvoří skvělý tým a v lednu 2024 mohli zahájit ambiciózní projekt. Projekt bychom chtěli koncipovat a realizovat společně s Vámi.

Na společném zahájení projektu dne 29. dubna 2024 v Ústí nad Labem se ponořte společně s námi do jazykové koupele v jazyce sousedů a dozvíte se, co přesně se v rámci tohoto projektu plánuje.

Přílohy

  • pdf
    Einladung
    16.04.2024
    655 KB

Co podporujeme?

Close icon

Kontaktní formulář

V případě otázek, podnětů a připomínek k programu nás prosím kontaktujte. Můžete využít našeho kontaktního formuláře, nebo centrální e-mailové adresy: kontakt@sn-cz2027.eu
Close icon